Wakacje dla singli - gdzie lecieć? 10 odjazdowych miejsc na świecie!

Większość wycieczek i miejsc wakacyjnych przeznaczonych jest dla par. Single niestety nie mają już tak szerokiego wyboru urlopowego. Jednak są na tym świecie miejsca, które zadowolą każdego singla. Sprawdź sam!

10. Santa Monica, USA

Miasto znane jest z życia nocnego, wielu atrakcji oraz lokali. Santa Monica słynie jako ośrodek turystyczny w południowej Kalifornii ze względu na śródziemnomorski klimat oraz położenie. Znana jest również z wielu drogich dzielnic zamieszkiwanych przez "celebrities". Na plaży można spotkać masę pięknych kobiet. Warto polecieć!

9. Acapulco, Meksyk

Może na pierwszy rzut oka nie jest to miejsce sprzyjające singlom – bo przepełnione jest parami, ale z drugiej strony kogo to obchodzi? Acapulco jest miejscem, do którego po prostu należy pojechać. Kobiety są tutaj "hot" jak słońce i dobre jak tequila.

8. Hawaje

Jeżeli jesteś skłonny zapłacić fortunę żeby znaleźć się w raju, którym są Hawaje, to czemu nie? Tylko tutaj na lotnisku przywitają Cię piękne Hawajki. Aloha!

7. Wyspy Bahama

Wyspy Bahama w swojej ofercie mają niezliczoną ilość atrakcji turystycznych dla singli. Jedne z najlepszych plaż na świecie oraz niezapomniane widoki - na pewno nie będziesz chciał opuszczać Wysp Bahama.

6. Dominikana

Plaże białe jak śnieg, morze błękitne jak oczy Miss Świata i feeria barw na każdym kroku. Dominikana jest rajem na Ziemi, gdzie nie będziesz żałować żadnej minuty. Gdyby greccy bogowie o niej słyszeli, zapewne opuściliby Olimp. Kobiety są tutaj nieziemsko piękne.

5. Monte Carlo, Monako

Może niektórzy z nas naoglądali się zbyt wielu filmów z Jamesem Bondem, ale na pewno jest coś w byciu kawalerem w Monte Carlo. Nocne kluby, kobiety, jachty, szybkie samochody oraz hazard - to jest to co mężczyźni lubią najbardziej!

4. Polinezja Francuska

Tahiti, Bora BoraPolinezja Francuska oferuje (za odpowiednie pieniądze oczywiście) najlepszą scenerię jaką tylko można sobie wyobrazić. Tak naprawdę te wyspy zapierają dech w piersiach i jak by było pięknie, gdyby każdy z nas mógł się znaleźć w tym raju na ziemi, choć raz w życiu!

3. Kuba

Zdaniem wielu to właśnie Kuba zasługuje na pierwsze miejsce. Jest jednym z niewielu nieamerykańskich, tropikalnych miejsc na świecie. Specyficzna, unikalna kultura i klimat, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Cudowne plaże, cygara skręcane na udach pięknych Kubanek, gorące rytmy i równie rozgrzewający rum, dają 100% gwarancji na wakacje życia.

2. Tajlandia

Jeśli zdecydujesz się, aby kolejne wakacje przeżyć w największym mieście grzechu, będziemy polecać, a nawet namawiać cię, na podróż do Wschodniej Azji. Bary otwarte 24/7, piękne kobiety zawsze i wszędzie... również 24/7.

1. Jamajka

Jeśli chodzi o zaszczytne pierwsze miejsce, nie mieliśmy żadnych wątpliwości - Jamajka wygrała bezapelacyjnie. Nie ważne czy marzysz o bujnym ogrodzie czystej przyjemności w hotelu Hedonism II, czy o polach zielonej trawy w towarzystwie tubylczych piękności, Jamajka zaspokoi wszystkie twoje potrzeby.
Źródło: WP
dodajdo.comSubskrybuj nasz kanał RSS
1 Odpowiedź
  1. Polecam też wycieczkę promem napewno się spodoba ja co roku płyne i jest super


Prześlij komentarz