Gdzie najlepiej szukać przygód erotycznych?

Ipanema jest miejscem, które podsumowuje wszystko to, co najlepsze Rio ma do zaoferowania. Travel Channel uznał plażę Ipanema za najbardziej erotyczną na świecie.

Ipanema jest dzielnicą łączącą tradycje, wolność i innowację. Jest legendarną plażą, centrum nocnego życia, zakupów i eleganckich restauracji.

Plaża jest podzielona na kilka segmentów. W jednym z nich znajduje się plaża dla homoseksualistów, nad którą powiewa tęczowa flaga.

Ipanema od dawien dawna była kolebką trendów, które później opanowywały cały kraj. Pierwszą ciężarną kobietą w bikini na tej plaży była aktorka Leila Diniz. Mieszkała ona na ulicy Rua Aníbal de Mendonça. Pierwszym mężczyzną opalającym się w męskich slipach bikini, we wczesnych latach 80 – tych, był niejaki Fernando Gabeira. Ponoć - tak niesie plotka wśród środowisk modowych, to na tej właśnie plaży narodziło się opalanie topless, a także moda na sznurkowe bikini.

Na Ipanema można spotkać ludzi grających w piłkę nożną lub siatkówkę. Na plaży znajduje się wiele barów oferujących kolorowe drinki i regionalne alkohole.

Plaża Ipanema jest przedłużeniem plaży Copacabana. Mimo, iż jest nieco mniej znana niż najsłynniejsza Copacabana, nie ustępuje jej w żadnej kwestii, a w wielu nawet przewyższa.Źródło: WP & YouTube
dodajdo.comSubskrybuj nasz kanał RSS
1 Odpowiedź
  1. Anonimowy Says:

    Chcesz przeżyć przygodę? Zajrzyj na http://komdax.com
    Vessandra


Prześlij komentarz