Gdzie lecieć na najlepsze imprezy na Świecie?

Wszyscy uwielbiamy się bawić. I wiemy, że nie ma nic lepszego jak piątkowy relaks na mieście ze znajomymi. Jeśli lubujemy się w weekendowym życiu nocnym z przyjaciółmi, to zapewne znamy już wszystkie fajne miejsca w naszej okolicy. Żeby zabić nudę przedstawiamy 10 najfajniejszych miast świata na nocne życie, od Miami do Londynu.

10. Cabo San Lucas, Meksyk

Miejsce 10 zajmuje Cabo w Meksyku. Miasto, które jest mekką wszystkich młodych imprezowiczów. Najbardziej popularnym miejscem na zakończenie suto zakrapianego wieczoru, w tym mieście, jest klub Body Shot.

9. Moskwa, Rosja

Moskwa to jeden z najciekawszych ośrodków turystycznych świata. Kreml, Plac Czerwony czy Galeria Trietiakowska to najbardziej znane atrakcje. Wielu twierdzi natomiast, że piękno Moskwy tkwi w kobietach. Zdecydowanie to miasto o wielu twarzach, gdzie możemy śmiało wydawać grube miliony na alkohol i inne małe, grzeszne przyjemności.

8. Nowy Jork, USA

Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi. Jest wprost wymarzonym miejscem na nocne harce. Nowy Jork jest miastem czynnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W tym mieście na pewno nie będziemy się nudzić i nie chodzi tu nawet o ilość klubów czy dyskotek jaką ma do zaoferowania to miasto. Nawet jeśli mamy dość alkoholu i głośnej muzyki zawsze mamy do dyspozycji Manhattan, Brooklyn, China Town. Żółte taksówki, drapacze chmur, Piąta Aleja. Broadway, NY Knicks, Madison Square Garden.

7. Dublin, Irlandia

Wydawać by się mogło, że Irlandia to kraj spokojnej sielanki, a jej stolica, Dublin, ożywia się jedynie podczas święta św. Patryka. I tu się mylimy! Dublin to miasto, które tętni życiem dniem i nocą, a nas noc interesuje najbardziej! To właśnie tu możemy pić nieograniczone ilości Guinnessa za dosłownie kilka Euro! I jak tu się nie bawić?

6. Miami, USA

Miami - najpiękniejsze miasto Florydy jest trudne do wyczucia. Miesza się tu wiele kultur i trendów jednocześnie. To, co jest modne dzisiaj nie znaczy, że będzie modne również za tydzień, dlatego jest tak trudno odnaleźć najgorętsze miejsca w mieście. Miami ciągle się zmienia więc trzeba mieć wiele wigoru, by za nim nadążyć.

5. Londyn, Wielka Brytania

Londyn to jedno z najbardziej rozrywkowych miast Europy. Tutejsze puby mają w sobie coś, czego lokale na kontynencie nigdy mieć nie będą: tę małą różnicę w stosunkach między klientami, tę muzykę w tle towarzyszącą szczękowi kufli uderzających o siebie, ten przyjazny klimat.

4. Amsterdam, Holandia

Amsterdam to liberalne podejście do "miękkich narkotyków" w coffee-shopach. A Muzeum Haszyszu, Marihuany i Konopii prezentuje się różne rodzaje skrętów i metody palenia, jest m.in. Biblia zrobiona z konopi. Jako, że Amsterdam uchodzi również za europejską stolicę gejów i lesbijek, jest tu dużo fajnych klubów "do wyboru do koloru".

3. Rio de Janeiro, Brazylia

Całe Rio kojarzone jest z uwielbieniem życia: z karnawałem i ucztą zmysłów w klubach samby, z najbardziej erotycznymi plażami świata: Ipanemą i Copacabaną i pięknymi "czekoladkami", z bujnym nocnym życiem, striptizem, konkursami piękności, z kultem ciała, z futbolem, piwem i cachaça (rum z trzciny cukrowej). I tak stworzono mit Rio egzotycznego i romantycznego raju, który magnetyzuje turystów z całego świata.

2. Ibiza, Hiszpania

Owszem to malownicza wyspa z ładnymi plażami, wysokimi klifami i pachnącymi sosnami. Ale przede wszystkim Ibiza to jedna wielka imprezownia! Przez wiele lat Ibiza była Mekką hipisów, obecnie uważana jest za "stolicę światowego clubbingu", w sezonie gości wszystkich znanych didżejów muzyki house.

1. Las Vegas, USA

Niekwestionowanym nr 1. jest Las Vegas, najbardziej dynamiczne i zadziwiające miasto na świecie. Zagrać w blackjacka w Las Vegas - to spełnienie marzeń wielu entuzjastów gier. Co roku przybywa tu około 30 milionów graczy, od dyspozycji, których jest m.in. czternaście z piętnastu największych hoteli na świecie. Las Vegas, prócz kasyn, słynie ze ekspresowych ślubów i odbywających się po nich, hucznych wesel. W prawie każdym kasynie znajdują się specjalne kaplice przeznaczone na śluby.
Źródło: WP
dodajdo.comSubskrybuj nasz kanał RSS
0 Odpowiedzi

Prześlij komentarz