Gdzie lecieć, aby zobaczyć najpiękniejsze plaże na Świecie? - część II

Tydzień temu napisałem pierwszą część rankingu najpiękniejszych plaż na świecie. Dziś pragnę pokazać, kolejne dziesięć lokacji wartych odwiedzenia, a także wartych rozważenia podczas planowania urlopu na następne wakacje.

Tropical Beach, Durness, Szkocja

Według opinii turystów oraz mieszkających w okolicy Szkotów, jest to najpiękniejsza plaża na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Cable Beach, Nassau, Bahamy

Słynna na całym świecie plaża, znana głównie jest z krystalicznie czystych wód i pięknego białego piasku. Otaczają ją wysokiej jakości hotele. Jest tam dużo miejsca na różnego rodzaju zabawy oraz do leniuchowania i opalania się.

Burj Al Arab, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Raj. Niezaprzeczalnie jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Plaże są czyste, wody błękitne a magiczne wysepki zapierają dech w piersiach.

Plage Larvotto, Monako

Ciepła woda, żółte piaski z dużą ilością małych kamyczków zachęcają miliony turystów do odwiedzin w Monako. Plage Larvotto to idealne miejsce do odpoczynku.

Blue Bay Beach, Kiwengwa, Zanzibar

Szeroka, biała i piaszczysta plaża, otoczona jest tysiącem pięknych drzew palmowych i błękitem bijącym od czystych wód. w Zanzibarze znajdziemy dużo wysokiej jakości hotelów i firm służących usługi umilające czas np. nurkowanie z akwalungiem.

Trunk Bay Beach, St. John, Wyspy Dziewicze

Oszałamiająco piękna plaża z doskonałym, miękkim, białym i proszkowatym piaskiem rozciągającym się do morza. Otoczona jest kokosowymi palmami. Krystalicznie czysta woda o kolorze turkusowym dodaje niesamowitego romantycznego uroku Trunk Cay.

Blue Lagoon Beach, Mauritius

Błękitna laguna na to idealne miejsce do plażowania i nurkowania. Biały piasek i niebieskie wody to jedna z wielu zalet tego miejsca. Dodatkowym plusem jest spokój. Jeśli jedna lubisz dużą ilość turystów polecam plaże Manly w Australii.

Binning up Beach, Zachodnia Australia

Plaża i czysta woda sprawiają, że to miejsce jest bardzo popularne wśród pływaków. W lecie przyciąga tysiące turystów z różnych miejsc. Łowienie ryb jest także popularnym zajęciem. Rafa koralowa tętni życiem i miło się ją ogląda.

Church Bay Beach, Southampton, Bermudy

Church Bay jest małym kawałkiem plaży na południowym brzegu Bermud. Jej różowe piaski przyciągają wiele amatorów opalania a przybrzeżna rafa fanów nurkowania. Wiele turystów w szczególności poleca tą plażę, ze względu na poziom spokoju, jaki na niej panuje. Więc jeśli nie chcesz, aby ktoś Ci przeszkadzał - to miejsce jest dla Ciebie. Prywatność gwarantowana.

Tagbulo Island, Taytay, Filipiny

Brak linka do mapy

Chyba jedyna taka plaża na świecie. Maluteńka wyspa i jeszcze skromniejsza plaża. Odznacza się pięknym otoczeniem, idealnym do nurkowania, ale także do spokojnego opalania. Poziom prywatności i spokoju na niej jest najwyższy na świecie.

Część III rankingu dostępna tutaj.
dodajdo.comSubskrybuj nasz kanał RSS
0 Odpowiedzi

Prześlij komentarz