Gdzie lecieć, aby zobaczyć najpiękniejsze plaże na Świecie? - część III

Jak dotąd na blogu pojawiły się dwie części rankingu najpiękniejszych plaż na świecie. Zdążyliście zatem już obejrzeć dwadzieścia, zapierających dech w piersiach plaż, które są rozsiane po całym globie. Dzisiaj publikuję ostatnią, co nie oznacza, że "najsłabszą" dziesiątkę plaż, które są najlepszymi miejscówkami do spędzenia pięknych wakacji.

Black Sand Beach, Waianapanapa, Maui - Hawaje


Charakterystycznym znakiem tej plaży jest czarny piasek. Dodatkowo cała plaża jest ślicznie otoczona zielenią, która zamienia to miejsce w jedną z najbardziej unikalnych miejscówek do opalania na świecie.

Diani Beach, Ukunda, Kenia

To właśnie plaża Diani jest największą atrakcją w Ukunda. Długa z miękkimi, białymi piaskami. Idealne miejsce do nurkowania i windsurfingu.

Clifton Beach, Tasmania, Australia

Plaża ma długość 2.1 km i pokryta jest białymi piaskami. Plażę okrywają skamieniałe klify i duża ilość roślinności. Jest wiele wysokiej jakości hoteli, które znajdują się dosłownie metr od plaży.

Playa de San Miguel, Ibiza, Baleary, Hiszpania


Doskonała dla rodzin, z dużą ilością żółtego piasku i płytkich wód. W zatoce, w której może będziesz kiedyś plażował, jest wiele firm oferujących przeróżne sporty wodne.

Blue Lagoon Beach, Fidżi, Australia

Brak linka do mapy

Wylegiwanie się na plaży, która otaczają piękne turkusowe wody to to co sprawia, że nie chcesz wracać do domu. Skorzystaj z wielu ofert jakie oferują tutejsze biura tj. nurkowanie z akwalungiem, surfowanie itp.

Beach Bottom Bay, Barbados, Wyspy Karaibskie


Idealnie czyste i spokoje wody, białe piaski i otaczające je piękne palmy przyciągają co roku tysiące turystów na Barbados. Znajdź spokój ducha lecąc w tym roku na Barbados do zatoki Bottom.

Iles aux Cerfs, Mauritius


Idealne miejsce do wypoczywania. Iles aux Cerfs charakteryzuje się żółtym, lekko twardawym piaskiem i bujnym, zielonym otoczeniem.

Baros, Malediwy


Idealna plaża, otoczona krystalicznie czystymi wodami. Relaksować się możemy także specjalnie wybudowanych bungalowach widocznych na zdjęciu.

Aruba, Antyle Holenderskie

Na Antylach Holenderskich zawsze możemy znaleźć takie plaże. Jasne piaski, ciche wody i ogólnie panujący spokój. Tutaj naprawdę możesz zapomnieć o wszystkich problemach jakie zostawiłeś w kraju przed wylotem.

St. Jean Beach, Saint-Barthélemy, Małe Antyle, Gwadelupa


Najpopularniejsza plaża na wyspie. Najbardziej znana ze swoich pięknych, białych piasków i spokojnych wód, doskonałych do pływania i żeglowania.
dodajdo.comSubskrybuj nasz kanał RSS
0 Odpowiedzi

Prześlij komentarz